Knight Online Yourko KOXP

ÜST NOT: PROJE 2013 YILINA AİTTİR. YENİ SERVERLARDA ÇALIŞMAYABİLİR. SORUMLULUK SİZE AİTTİR.

 

Evet arkadaşlar Yourko üzerinde macro ve koxp çalışmalarım vardı. Macroları paylaşmıştım ama koxp yaptıktan sonra pek paylaşmak istemedim. Koxpta oto kutu da mevcuttu.(Oto kutu üzerinde çalışırken bir çok şeyi ihmal ettim. Vaktimden ve sosyal hayatımdan çok ödün verdim.Öylece paylaşmamı beklemeyin.)Ve paylaşımını yaparsam Yourko yöneticilerinin bunu fixleyeceğini biliyordum. Bu yüzden oto kutu kısmını paylaşacağım koxptan sildim. Artık paylaşıma hazır durumda. Koxp kendi yapımımdır. Tabi ki offset ve pointerlar hazırdır. Ne demek istediğimi bir zamanlar bu işlerle uğraşan arkadaşlar anlıyordur. 🙂 Ayrıca isteyenler için source uygun fiyattan satılır(Oto Kutusuz).Ayrıca lütfen virüs vs yazılarıyla gelmeyiniz rica ediyorum.(gamehack tarzı virüs bulabiliyor.Eee adı üstünde zaten değil mi? 🙂 )
Bottan resimler geliyor…

Yourko koxpu yönetici olarak çalıştırdıktan sonra iki sayfa açılacaktır resimde gördüğünüz gibi.  Fakat giriş yapmadan kesinlikle koxp bölümünü çalıştıramazsınız. Ama merak etmeyin sizlere koxpu bedava vereceğimi söylemiştim. 2. resime geçelim…

Tek Girişlik Key Yarat tuşuna bastığımızda keyimiz ekranda gözükecektir.Bu keyi gereken yere girdikten sonra Giriş Yap tuşuna basınız. (Dikkat: Büyük ve küçük harfe duyarlıdır.Ekrana geldiği şekilde giriniz.)

Ve artık yapmanız gereken tek şey sağ üstteki Yükle tuşuna basmak. Yüklendi yazısını gördükten sonra koxpun artık keyfini sürebilirsiniz. Sorun ve hatalar için lütfen twitter dan ya da buradan ulaşınız.

Hepinize iyi oyunlar diliyorum. 🙂